برخورد لنت ترمز ۲۰۶ امکو با سفینه فضایی ناسا موجب سقوط سفینه شد

افزودن فلز بیشتر به ترکیب (حدود 60 درصد) می‌تواند لنت‌های فلزی را برای موقعیت‌های ترمز سنگین که در آن به طول عمر بیش از حضور مواد آلی نیاز است، مناسب کند.

این مشخصات بالا برای خودروهای پرفورمنس و خودروهای سنگینی که دائماً به نیروهای ترمز زیادی نیاز دارند تا انرژی جنبشی روتورهای بزرگ را که به دلیل گشتاور ورودی بالا به سرعت می چرخند، دریافت کنند، عالی است.

لنت ترمز ۲۰۶ امکو نیمه فلزی که معمولاً با استفاده از فولاد متخلخل، گرافیت یا آهن ساخته می‌شوند، رسانایی حرارتی بالایی دارند و هنگامی که با کانال ترمز مناسب برای خنک‌سازی ترکیب می‌شوند  می‌توانند همه چیزهایی باشند که یک خودروی با کارایی بالا حتی در شدیدترین موارد باید با آن کنار بیاید. روزهای پیگیری

سرامیک
انواع اصلی لنت ترمز چیست و کدام یک برای شما مناسب است؟ – وبلاگ
اما اگر مجموعه ای از لنت های فولادی همچنان منجر به محو شدن ترمز به دلیل گرم شدن بیش از حد می شود، شاید هزینه کردن برای مجموعه ای از لنت های ترمز سرامیکی کامل ارزشش را داشته باشد.

ترکیب سرامیکی که در این لنت‌های با مشخصات بالا به کار می‌رود، محدود به گران‌ترین سوپراسپرت‌ها می‌شود و به دلیل هزینه‌های هنگفت تولید، گرمای تولید شده از ترمزهای شدید و مداوم بسیار سخت را جذب می‌کند.

این بدان معنی است که آنها می توانند به طور مداوم از هر خواسته ای که بر آنها گذاشته می شود، بهبود یابند، حتی در رویدادهایی مانند مسابقات استقامت.

با این حال، این ویژگی گرم کردن سرامیک ها را تا دمای عملیاتی دشوار می کند که می تواند مانعی برای رانندگی روزانه باشد.

استفاده از خاک رس در داخل سرامیک به این پدها از ضریب اصطکاک بالای یک پد آلی در هنگام سرد همراه با استحکام و دوام حاصل از حضور درصد کمی از مس قالب‌گیری شده در ترکیب می‌دهد.